***** دهمین کنفرانس انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران 24 و 25 اسفندماه 1401 در دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار خواهد شد *****
 

منو اصلی سایت

ساعت

نظرسنجی


نظر شما در مورد سایت چیست؟

اوقات شرعی


 
گزارش برگزاری هشنمین کنفرانس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

هشتمین کنفرانس انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکندۀ ایران در روزهای 24 و 25 اسفندماه 1399 در دانشگاه بیرجند برگزار گردید. به دلیل شرایط خاص حاکم بر کشور و جهان در اثر شیوع ییماری کووید-19، این کنفرانس برای اولین بار کاملاً به صورت آنلاین برگزار شد.

بنا به اعلام آقای دکتر حمید فلقی، دبیر این کنفرانس، در مجموع حدود 100 مقالۀ تخصصی در مهلت مقرر به دبیرخانۀ هشتمین کنفرانس واصل گردید. کمیتۀ علمی و هیات داوران کنفرانس نیز پس از داوری مقالات، 70 مقاله را برای ارائه شفاهی مورد پذیرش قرار داد. علاوه بر این، در حاشیۀ این کنفرانس، 3 سخنرانی کلیدی با حضور اساتیدی از داخل و خارج کشور برگزار گردید که مورد استقبال و استفادۀ شرکت کنندگان فرار گرفت.

دبیرخانۀ دائمی کنفرانس انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکندۀ ایران به تمامی همکاران ارجمند، اعم از اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان، که در طی یک سال گذشته با تلاش جدی و مستمر خود برگزاری موفقیت آمیز هشتمین کنفرانس را امکان پذیر ساختند دست مریزاد و خداقوت عرض می کند.

 
 

پوستر کنفرانس آینده

حامیان کنفرانسآمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز188
mod_vvisit_counterدیروز275
mod_vvisit_counterاین هفته580
mod_vvisit_counterاین ماه1406
mod_vvisit_counterکل بازدیدها1913345
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت دبیرخانه دائمی کنفرانس انرژی های تجدید پذیر و تولید پراکنده ایران محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان