***** یازدهمین کنفرانس انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران زمستان 1402 در دانشگاه یزد برگزار خواهد شد *****
 

منو اصلی سایت

 
انتشار فایل ويدیویی تمامی بخش‌های نهمين كنفرانس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   

بنا به اعلام دبیرخانۀ نهمین کنفرانس انرژیهای تجدیدپذیر و تولید پراکندۀ ایران، فایل ويدیویی تمامی بخش‌های اين كنفرانس، شامل:

- كارگاه‌های آموزشی

- ميزگردهای تخصصی

- سخنراني‌های كليدي

- مراسم افتتاحيه و اختتاميه

- نشست‌های تجارب مديريتي

در کانال تلگرام کنفرانس منتشر شد. آدرس کانال تلگرام نهمین کنفرانس: icredg2022@


 
گزارش برگزاری نهمین کنفرانس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   

نهمین کنفرانس انرژیهای تجدیدپذیر و تولید پراکندۀ ایران در روزهای 4 و 5 اسفندماه 1400 در دانشگاه سجاد مشهد برگزار گردید. به دلیل شرایط خاص حاکم بر کشور و جهان در اثر شیوع ییماری کووید-19، این کنفرانس دومین کنفرانسی بود که کاملاً به صورت آنلاین برگزار شد.

بنا به اعلام آقای دکتر ایمان احدی اخلاقی، دبیر علمی این کنفرانس، در مهلت مقرر در مجموع 179 مقالۀ تخصصی در 11 محور به دبیرخانۀ نهمین کنفرانس واصل گردید. کمیتۀ علمی و هیات داوران کنفرانس نیز پس از داوری مقالات، 47 مقاله را برای ارائه آنلاین و 69 مقاله را نیز برای ارائه به صورت آفلاین مورد پذیرش قرار داد.

در طول برگزاری این کنفرانس، چهار سخنرانی کلیدی، دو میزگرد تخصصی، دو نشست انتقال تجارب مدیریتی و 22 کارگاه آموزشی با حضور اساتید، متخصصان و مدیرانی از دانشگاهها، بخش صنعت و بخش دولتی برگزار گردید که مورد استقبال چشمگیر و استفادۀ شرکت کنندگان قرار گرفت. علاوه بر این، برای اولین بار در حاشیۀ این کنفرانس یک مسابقۀ عکاسی، کاریکاتور و نقاشی نیز با موضوع "ترویج استفاده از انرژیهای تجدیدپذیر" و با همکاری و مشارکت شهرداری مشهد برگزار گردید که مورد استقبال گستردۀ 135 شرکت کننده از سراسر کشور واقع گردید.

دبیرخانۀ دائمی کنفرانس انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکندۀ ایران به تمامی همکاران ارجمند، اعم از اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان، که در طی یک سال گذشته با تلاش جدی و مستمر خود برگزاری موفقیت آمیز نهمین کنفرانس را امکان پذیر ساختند دست مریزاد و خداقوت عرض می کند.

 
برنامۀ کارگاه های آموزشی، سخنرانی های کلیدی و نشستهای کنفرانس نهم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   

دبیرخانۀ نهمین کنفرانس انرژیهای تجدیدپذیر و تولید پراکندۀ ایران (4 و 5 اسفند 1400 - دانشگاه سجاد مشهد) برنامۀ کارگاه های آموزشی، سخنرانی های کلیدی و نشستهای این کنفرانس را اعلام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً از سایت اینترنتی دبیرخانۀ نهمین کنفرانس انرژیهای تجدیدپذیر و تولید پراکندۀ ایران در نشانی زیر دیدن فرمایید:

https://icredg2022.sadjad.ac.ir/fa

 
تمدید مهلت ارسال مقاله به نهمین کنفرانس و برگزاری مجازی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   

دبیرخانۀ نهمین کنفرانس انرژیهای تجدیدپذیر و تولید پراکندۀ ایران (4 و 5 اسفند 1400 - دانشگاه سجاد مشهد) اعلام کرد مهلت ارسال مقالات به این کنفرانس تا 20 دیماه 1400 تمدید شده است. علاوه بر این، برگزاری این کنفرانس نیز به صورت مجازی خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً از سایت اینترنتی دبیرخانۀ نهمین کنفرانس انرژیهای تجدیدپذیر و تولید پراکندۀ ایران در نشانی زیر دیدن فرمایید:

https://icredg2022.sadjad.ac.ir/fa

 
دریافت موافقت نمایه‌سازی مقالات نهمین کنفرانس در IEEE مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   

بنا به اعلام دبیرخانۀ نهمین کنفرانس انرژیهای تجدیدپذیر و تولید پراکندۀ ایران (4 و 5 اسفند 1400 - دانشگاه سجاد مشهد)، این دبیرخانه موفق به اخذ موافقت موسسۀ IEEE برای نمایه کردن مقالات نهمین کنفرانس شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً از سایت اینترنتی دبیرخانۀ نهمین کنفرانس انرژیهای تجدیدپذیر و تولید پراکندۀ ایران در نشانی زیر دیدن فرمایید:


https://icredg2022.sadjad.ac.ir/fa/

 
آغاز به کار سایت اینترنتی نهمین کنفرانس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   

سایت اینترنتی نهمین کنفرانس انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران (4 و 5 اسفند 1400  - دانشگاه سجاد، مشهد) شروع به کار کرد. علاقه مندان می توانند از این سایت در نشانی زیر دیدن فرمایند:

https://icredg2022.sadjad.ac.ir/fa/

 
برگزاری نهمین کنفرانس در دانشگاه سجاد مشهد (صنعتی سجاد سابق) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   

بنا به تصمیم دبیرخانۀ دائمی کنفرانس انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکندۀ ایران، نهمین کنفرانس در اسفندماه 1400 در دانشگاه سجاد مشهد (صنعتی سجاد سابق) برگزار خواهد شد. اطلاعات تکمیلی از طریق همین سایت به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.

 
گزارش برگزاری هشنمین کنفرانس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   

هشتمین کنفرانس انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکندۀ ایران در روزهای 24 و 25 اسفندماه 1399 در دانشگاه بیرجند برگزار گردید. به دلیل شرایط خاص حاکم بر کشور و جهان در اثر شیوع ییماری کووید-19، این کنفرانس برای اولین بار کاملاً به صورت آنلاین برگزار شد.

بنا به اعلام آقای دکتر حمید فلقی، دبیر این کنفرانس، در مجموع حدود 100 مقالۀ تخصصی در مهلت مقرر به دبیرخانۀ هشتمین کنفرانس واصل گردید. کمیتۀ علمی و هیات داوران کنفرانس نیز پس از داوری مقالات، 70 مقاله را برای ارائه شفاهی مورد پذیرش قرار داد. علاوه بر این، در حاشیۀ این کنفرانس، 3 سخنرانی کلیدی با حضور اساتیدی از داخل و خارج کشور برگزار گردید که مورد استقبال و استفادۀ شرکت کنندگان فرار گرفت.

دبیرخانۀ دائمی کنفرانس انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکندۀ ایران به تمامی همکاران ارجمند، اعم از اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان، که در طی یک سال گذشته با تلاش جدی و مستمر خود برگزاری موفقیت آمیز هشتمین کنفرانس را امکان پذیر ساختند دست مریزاد و خداقوت عرض می کند.

 
زمان برگزاری، نشانی سایت و تاریخ های مهم هشتمین کنفرانس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   

بنا به اعلام دبیرخانه هشتمین کنفرانس انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکندۀ ایران، مستقر در دانشگاه بیرجند، این کنفرانس در تاریخ های 24 و 25 اسفندماه 1399 در دانشگاه بیرجند برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاغات بیشتر در مورد این کنفرانس، از جمله تاریخ های مهم، لطفاً از سایت اینترنتی هشتمین کنفرانس در نشانی زیر دیدن فرمایید:

https://conf.birjand.ac.ir/icredg2021

 
لینک مقالات نمایه شده هفتمین کنفرانس در IEEE Xplore مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   

50 مقالۀ نمایه شدۀ هفتمین کنفرانس انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران (20 الی 22 خرداد 1398، دانشگاه شهید بهشتی) در پایگاه IEEE Xplore را می توانید در لینک زیر ملاحظه فرمایید:

IEEE Xplore

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 7
 

پوستر کنفرانس آینده

حامیان کنفرانسآمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز19
mod_vvisit_counterدیروز125
mod_vvisit_counterاین هفته1964
mod_vvisit_counterاین ماه10648
mod_vvisit_counterکل بازدیدها2308487

حاضرین در سایت

ما 4 مهمان آنلاین داریم
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت دبیرخانه دائمی کنفرانس انرژی های تجدید پذیر و تولید پراکنده ایران محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان